MobilDeniz ile Denizbank internet bankacılığı

Denizbank MobilDeniz uygulaması ile bankayı cebinize koyuyor. Cep telefonunuza yükleyeceğiniz mobil denizbank uygulaması ile Denizbank şubelerinden veya denizbank internet şubeciliğinden yapabildiğiniz tüm işlemleri cep telefonunuzdan, tabletinizden yapabiliyorsunuz.

Mobildeniz eft, mobildeniz havale, mobildeniz hisse senedi fiyatları, mobildeniz güncel kur bilgileri, mobildeniz fatura veya ödemelerinizi yine bu uygulama üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Üstelik mobildeniz üzerinden yapacağınız eft ve havale işlemlerinde herhangi bir komisyon ödemiyorsunuz.

MobilDeniz uygulamasını cep telefonunuza Apple Store veya Google Play arayüzlerinden indirdikten sonra denizbank internet bankacılığı için kullanmış olduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Yani internet bankacılığında kullanmış olduğunuz şifreler mobildeniz kullanıcı adı tarafında da kullanılmaktadır. Uygulamayı daha kolay kullanmak için “çizgir” uygulaması ve “tekşifre” uygulaması geliştirilmiş. Bu uygulamalarla çizeceğiniz desen ile giriş yapabilir ilâve kullanıcı adı ve şifre girmek zorunda kalmazsınız. Denizbank tekşifre ile de sms doğrulaması yerine sistem kullanmış olduğunuz cihazını otomatik olarak tanır ve uygulama girişinizi daha kolay şekilde yapabilirsiniz.

İlgili Yazı :   Emekli Maaş Taşıma kampanyalarında en fazla promosyon nerede

Mobildeniz üzerinden sanal kart oluşturma, oluşturduğunuz sanal kartın limitini ayarlayabilme veya sanal kart iptal işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer taraftan mobildeniz uygulaması sadece gerçek kişilere değil ; tüzel kişilere de hizmet vermektedir. Bu sayede firmanıza ait hesaplarını inceleyebilir, hesap detaylarını kontrol edebilir, para transferleri menüsünden denizbank eft veya denizbank havale işlemlerini gerçekleştirebilir ve nakit yönetim ekranı üzerinden tüm onay işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mobildeniz indir için Apple Store’da bu adresi, Google Play’de bu adresi kullanabilirsiniz.

Mobildeniz hata veriyor diyorsanız ne yapmanız gerekiyor?

Öncelikle hangi hatayı aldığınıza bakın. Sık sık güncellemeler yapıldığı için ara sıra hata alabilirsiniz. Ancak sistem oldukça güvenilir ve kullanışlıdır.

İlgili Yazı :   Denizbank Emekli Yönlendirme ve Emekli Bankacılığı

Eğer Denizbank MobilDeniz ile ilgili hata alıyorsanız veya sormak istedikleriniz varsa lütfen aşağıdaki başlık altında paylaşın.

2 Yorum

 1. Gullu

  12 Mayıs 2017 at 20:16

  Kullanici adi yeni aldim cep telofonuma sifre geldi kullanici adimi ‘ve sifreyi giriyorum hata veriyor ne yapmamlazim

  • Banka Notu

   15 Mayıs 2017 at 13:39

   Güllü Hanım,

   Denizbank mobilbankacılığa girmek için mobil deniz kullanıcı adı ve şifrenizi almanız gerekiyor. Bunu yazıda da belirttiğimiz gibi ister internet sitesi üzerinden isterseniz denizbank şubeleri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bilgilerin yanlış olduğu sonucunu alıyorsanız mutlaka Denizbank şubesine giderek çözüm isteyiniz.

Yorum Yaz - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Her türlü bankacılık, finans, kredi notu ve kredi bilgisi sorunuzu yönlendirebilirsiniz.[ Soru - Cevap ]
+