Vakıfbank EFT Saatleri 2016

Vakıfbank hesabınız üzerinden farklı bir bankaya yapacağınız para transferi işlemi için EFT yapmanız gereklidir. Yine Vakıfbank hesabınız üzerinden farklı bir Vakıfbank hesabına yapacağınız para transferi için HAVALE işlemini kullanacaksınız. Vakıfbank EFT saatleri 2016 yılında da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi aynı saatlerde gerçekleşmektedir. Vakıfbank EFT işlemi yaparken dört farklı şekilde işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunlar IBAN, Hesap Numarası, İsim veya Kredi Kartı numarası ile yapacağınız EFT işlemleridir. Bazı bankalar 16:00’dan sonra yapılacak EFT işlemleri için EFT geç işlem ücreti almaktadır. Ancak Vakıfbank müşterilerinden herhangi bir geç işlem ücreti almamaktadır.

Her ay gönderdiğiniz kira, ödediğiniz aidat, başka bir bankaya yatıracağınız kredi tutarı, oğlunuza veya kızınıza gönderdiğiniz tutar gibi rakamlar için Vakıfbank Düzenli EFT Talimatı verebilirsiniz. Düzenli EFT talimatıyla birlikte her ay yapmış olduğunuz iş yükünüzü azaltabilir, zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. Vakıfbank EFT Düzenli Talimatlarını 5 yılda bir yenilemek gerekmektedir. Yapmış olduğunuz Vakıfbank EFT işlemi yanlış bir hesaba düşmüş ise 0850 222 0 724 telefonu ile müşteri hizmetlerine bağlanarak, işlemin düzeltilmesi konusunda destek isteyebilirsiniz.

Vakıfbank EFT işlemlerini Vakıfbank şubelerinden yapabileceğiniz gibi Vakıfbank ATM’lerinden, Vakıf İnternet Şubesinden, Mobil Bankacılık üzerinden de verebilirsiniz. Şubelerden ziyade diğer alternatif dağıtım kanalları kullanmanız eft işlem komisyonlarını oldukça aza indireceği gibi şubelerde geçirdiğiniz zamanı göz önüne aldığınızda zaman kazandıracaktır.

Yorum Yaz - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Her türlü bankacılık, finans, kredi notu ve kredi bilgisi sorunuzu yönlendirebilirsiniz.[ Soru - Cevap ]
+