Anasayfa » İletişim

İletişim

Benim de paylaşmak istediklerim var. Burada yayınlamak istiyorum?

Memnuniyet duyarız. Bize bankanotu@gmail.com mail adresinden ve/veya sol taraftaki iletişim formumuzdan ilgili başlığı seçerek yayınlanmasını istediğin yazı, deneme ve çalışmalarınızı gönderebilirsiniz. Bu yazı ve çalışmalarınızı site içeriğine ve biçimine uygun bulursak isminizi ve mailinizi belirterek siteye ekleme yapabiliriz ve bundan memnuniyet duyarız.

Site Tasarımı/Yazarı/Editörü

– Özgür Şahin [bankanotu@gmail.com]

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2015 bankanotu.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları bankanotu.com‘a aittir. bankanotu.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar bankanotu.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

bankanotu.com’daki dış linkler ayrı bir sayfada açılır. bankanotu.com sitesinde yayınlanmış olan tüm yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. bankanotu.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the bankanotu.com However, sometimes the bankanotu.com uses third parties to process your information.

bankanotu.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the bankanotu.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the bankanotu.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter,you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the bankanotu.com and its services. When you use bankanotu.com online services, we use cookies and collect IP addresses.You can find out more about this in the bankanotu.com cookies section of our full PrivacyPolicy.

Yazılım

Wordpress – Schema

Yer Sağlayıcı

MegaTR İnternet ve Bilişim Hizmetleri
0 850 885 10 15

bankanotu.com sitesinde yayımlanan makaleler ve yorumların sorumluluğu yazan kişiye aittir. bankanotu.com yazıların sorumluluğunu almaz. bankanotu.com sitesindeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. bankanotu.com dışarıya giden harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Her türlü bankacılık, finans, kredi notu ve kredi bilgisi sorunuzu yönlendirebilirsiniz.[ Soru - Cevap ]
+