Anasayfa » DenizBank » Emekli Maaş Taşıma kampanyalarında en fazla promosyon nerede

Emekli Maaş Taşıma kampanyalarında en fazla promosyon nerede

Yıllarca çalıştınız emekli oldunuz ve hangi bankadan emekli maaşı almak sizin için daha iyi konusunda fikir sahibi değilseniz bu yazı sizlere yardımcı olacak. Emekli maaşı kampanyaları için hangi banka daha avantajlı, hangi bankanın ne uygulaması var konularında yardımcı olmaya çalışacağız.

Hemen hemen tüm bankalarda emekli kampanyası adı altında tanımlanan masraf ve komisyon istisnaları aynıdır. Hesap işletim ücretinden muaf olursunuz, atm’lerden ilave bir komisyon çekmeden paranızı alabilirsiniz… Ancak bazı bankalarda sadece kendi atm’lerini değil ; tüm atm’lerden para çekme işlemi için komisyon almadığı görülür. Yine aynı şekilde para çekmenin üst limiti çok küçük tutarlar değildir. 2016 yılı emekli maaşı kampanyaları ve 2017 yılı emekli maaşı kampanyaları çıktıkça yazımızı güncellemeye çalışıp sizlere doğru bilgi vermeye çalışacağız.

Denizbank Emekli Maaşı kampanyası

Son dönemde yapılan anlaşma gereği artık tüm emekli maaşlarının ilk tutarları Denizbank’a yatmaktadır. Denizbank maaşınızı almaya gelen emekliler için 3 yıl taahhüt önerisi sunmaktadır. Eğer maaşınızı Denizbank’tan 3 yıl boyunca alacak ve bir faturanızı da otomatik ödemeye verecekseniz Denizbank 300 TL emekli kampanyası fırsatlarından yararlanabiliyorsunuz. 300 TL promosyon yanında tüm atm’lerden ücretsiz para çekimi, hesap işletim ücreti muafiyeti, internet ve telefon bankacılığı üzerinden eft ve havale transferi masrafsızlığı, kiralık kasalarınızda %25 indirim gibi ilave hakları da alabilirsiniz.

PTT emekli maaşı kampanyası

Emekli maaşınızı ptt bank aracılığı ile alırsanız maaşınızı adresinize veya istedikleri herhangi bir adrese göndereceği konusunda taahhüt veriyorlar.

ING Bank emekli maaşı kampanyası

ING Bank üzerinden emekli maaşını alacak kişiler için Emekli Sandığı, SSK ve Bağkur emeklileri için 2 çeyrek altın vermeyi taahhüt ediyor. Eğer 10 BIN TL üzerinde kredi de kullanırsanız çeyrek altın sayısı 3 oluyor.

Ziraat Bankası emekli maaşı kampanyası

Devletimizin bankası olan Ziraat Bankası emekli maaşını bankası üzerinden alacak müşterileri için %10 araç kasko indirimi, konut sigortalarında da %15 indirim olanağı sağlıyor. Aynı zamanda Jolly Tour üzerinden yapılacak çeşitli kampanyalardan da iskonto sağlanacağı taahhüt ediliyor.

Vakıfbank emekli maaşı kampanyası

Vakıfbank emekli maaşını alacak kişilere kredi avantajı sunuyor. 0.88% gibi düşük bir faiz oranıyla kredilendireceği yönünde bilgi veren banka kredi başvurularında ilâve kefil almadığını da beyan ediyor. Kredi kartı aidatı ve hesap işletim ücreti almadığı da bilgilerin içinde.

İş Bankası emekli maaşı kampanyası

Maaşını ilk defa İş Bankasına taşıyan emekliler için kredi kartlarına, ilk maaş ödemesini takip eden ay içinde 50 TL yüklemektedir.

Şekerbank emekli maaşı kampanyası

Şekerbank emekli maaşını almayı taahhüt eden kişilere iki farklı seçenek sunmaktadır. Ya 300 TL promosyon veriyor ya da 2.400 TL krediyi masrafsız, 0 faiz ile 24 ay vadeli olarak kredi verebiliyor. Havale ve eft ücretlerinde herhangi bir masraf almadığı ifade ediliyor. Limit üstü çekimlerde herhangi bir masraf almamaktadır.

Emekli maaşı taşıma işlemi oldukça kolay olup, nasıl taşınacağı konusunda ayrı bir yazı ile bilgi verilecektir.Emekli maaşı banka değişikliği konusunda taşıma yapacağınız banka şubeleri size yardımcı olacaktır. Bu işlemi SGK’ya gönderilecek bir dilekçe ile yapabildiği gibi e-devlet şifreniz üzerinden de yapabilmektedir.

Kampanyalar dönem dönem değişkenlik göstermektedir. Özellikle son dönemlerde devletin emekli maaşı promosyon ödemesi çalışmaları söz konusu olsa da sonuçlanan herhangi bir şey bulunmamaktadır.

Hakkında Banka Notu

2007'den bu yana Bankacılık yapıyorum. Gişe Asistanlığı, Ticari MHT (müşteri hizmet temsilcisi), Tarım Bankacılığı Portföy Yöneticiliği, Kobi Portföy Yöneticisi, Nakit Yönetimi Bölge Satış Temsilciliği ve OBİ Bankacılığı Bölge Satış Yönetmenliği ünvanlarında çalıştım. 2017 yılından bu yana Şube Müdürlüğü yapıyorum. Her pozisyonda çalışmanın, şubeyi ve Bölge Müdürlüğü'nden bakmanın kattığı değerle #KrediNotu, #BankaNotu, #Bankacılık, #Kredi ve #KrediKartı gibi bankacılığın ana ürünleri yanında her şeye değinmeye çalışıyor, sorulan sorulara çözüm(ler) üretiyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Her türlü bankacılık, finans, kredi notu ve kredi bilgisi sorunuzu yönlendirebilirsiniz.[ Soru - Cevap ]
+