Anasayfa » Genel » Marka ve Ürünlerinize Göre E-Ticaret Paketi Seçimi Nasıl Olmalı?

Marka ve Ürünlerinize Göre E-Ticaret Paketi Seçimi Nasıl Olmalı?

Ülkemizde son dönemlerde daha da popüler hale gelen e-ticaret sektörü başarılı kararlar vermek ve bütçenizi doğru yönetmek için en etkili yollardan biridir. Bu hedeflerinizi gerçeğe dönüştürmek istediğinizde site kurulum ve yönetim süreçlerinize e-ticaret paketleri ile başlayabilirsiniz. Paketlerin hem fiyat hem de özellik yönünden en uygun olanın seçerken bazı özelliklere dikkat etmelisiniz. Bu sayede kuracağınız e-ticaret sitesi kısa ve uzun vadede amacına ulaşacaktır.

e-Ticaret Paket Seçimi

e-Ticaret Paket Seçimi

Site kurulum ve paket tercih süreçlerinizde ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Paket içerikleri kendi içerisinde farklılık gösterdiğinden ihtiyacınıza göre en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Temel özelliklere sahip olan paketler genellikle en ekonomik gruptur. Başlangıç sürecinde ihtiyaçlarınızı daha iyi analiz etmek adına ücretsiz paketleri kullanabilirsiniz. Mağaza adınız, cep telefonu numaranız, e-posta adresiniz, adınız, soyadınız gibi kişisel bilgileri girdikten sonra hemen paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamalı olarak paketinizde nelerin olması gerektiğini daha doğru şekilde görebilirsiniz.

E-Ticaret Paketi Seçme

E-Ticaret Paketi Seçme

E-Ticaret Paketi Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

E-ticaret yazılım firmaları tarafından hazırlanan e-ticaret paketleri farklı özelliklerin bir araya gelmesiyle hazırlanır. Temel gereksinimlere göre hazırlanan bu paketler internete özel indirimli fiyatlardan satışa sunulur. Paketleri incelerken teknik destek, SEO özellikleri, kolay ve kullanışlı yönetici paneli, SSL sertifikası ve mobil uyumluluk gibi temel özelliklere öncelik vermelisiniz. Bu özelliklerin hepsi seçeceğiniz pakette mutlaka yer almalıdır.

Günümüzde pek çok kişi online alışverişlerini mobil cihazlardan yapmaktadır. Bu nedenle siteniz mobil uyumlu olmalı, tüm cihazlarda kusursuz görünmeli ve kullanıcı memnuniyetini artırmalıdır. Uyumluluk SEO açısından da son derece önemlidir.

e-Ticaret Paketleri

e-Ticaret Paketleri

Seçeceğiniz e-ticaret paketi size SEO açısından temel özellikleri sunmalıdır. Site haritası, otomatik ve akıllı URL, title ve description alanlarının tanımlanmasına ihtiyacınız olacaktır. Alacağınız kesintisiz teknik destek taleplerinize kısa sürede geri dönüş almanızı sağlayacaktır. Ticket sistemi, online destek, e-posta ve telefon desteği yönetim sürecinizi kolaylaştıracaktır.

E-Ticaret Paketlerine Ekleyebileceğiniz İlave Özellikler

E-ticaret sitesi kullanırken kullanıcı memnuniyetini artırmak adına daha fazla özellik tercih edebilirsiniz. Bunlar arasında sanal POS ve tasarım talepleri gibi özellikler yer alır. Özel bir konsept ile yapacağınız site tasarımı site performansınızı artıracaktır. Kullanacağınız paketin e posta, trafik, veri alanı gibi konularda yeterli olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Ürün, sipariş ve üyelik detayları konusunda beklentileri karşılaması da paketi avantajlı hale getirecektir. Bu gibi özelliklerin hepsini en ekonomik fiyatlardan almak için hemen Kobisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Hakkında Banka Notu

2007'den bu yana Bankacılık yapıyorum. Gişe Asistanlığı, Ticari MHT (müşteri hizmet temsilcisi), Tarım Bankacılığı Portföy Yöneticiliği, Kobi Portföy Yöneticisi, Nakit Yönetimi Bölge Satış Temsilciliği ve OBİ Bankacılığı Bölge Satış Yönetmenliği ünvanlarında çalıştım. 2017 yılından bu yana Şube Müdürlüğü yapıyorum. Her pozisyonda çalışmanın, şubeyi ve Bölge Müdürlüğü'nden bakmanın kattığı değerle #KrediNotu, #BankaNotu, #Bankacılık, #Kredi ve #KrediKartı gibi bankacılığın ana ürünleri yanında her şeye değinmeye çalışıyor, sorulan sorulara çözüm(ler) üretiyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Her türlü bankacılık, finans, kredi notu ve kredi bilgisi sorunuzu yönlendirebilirsiniz.[ Soru - Cevap ]
+