Anasayfa » Ziraat Bankası » Ziraat Bankası internet bankacılığı başvuru

Ziraat Bankası internet bankacılığı başvuru

Ziraat bankası internet bankacılığı ile günün her saati tüm bankacılık işlemlerini yaparak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Ziraat internet kullanarak şubesiz bankacılık avantajlarından da yararlanarak daha yüksek mevduat faizi veya daha avantajlı kredi faizleri ile birçok bankacılık ürününden daha iyi oranlarla yararlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası internet bankacılığı kayıt için öncelikle mutlaka Ziraat Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir. Daha sonra herhangi bir Ziraat şubesine giderek internet bankacılığı başvuru işlenini yapmanız gerekmektedir. Bu şekilde ziraat bankası internet bankacılığı kayıt olma işlemini tamamlayacaksınız. Aldığınız şifreyi ziraatbank.com.tr adresine girdikten sonra sağ üst taraftaki internet bankacılığı linkine tıklayarak “müşteri numaranızı” ve almış olduğunuz “şifrenizi” girerek girişinizi yapabilir duruma gelebilirsiniz.

Eğer daha önceden internet şifreniz var ve müşteri numaranızı hatırlamıyorsanız Ziraat Bankası internet bankacılığı müşteri numarası öğrenme adımını yine ziraatbank.com.tr sitesi üzerinde internet bankacılığı linkine girerek ilgili bölümden uygulayabilirsiniz.

Ziraat bankası internet şifresi alamıyorum veya ziraat bankası internet şifresi giremiyorum diyorsanız bu sorununuzu da 3 farklı şekilde çözebilirsiniz. İlk çözüm her zamanki gibi herhangi bir Ziraat Bankası şubesine gidip, müşteri temsilcisi ile çözebilirsiniz. İkincisi 0 850 220 00 00 yada 444 00 00 numaralı telefonları arayarak Ziraat Bankası müşteri hizmetleri ile çözüme ulaşabilirsiniz. Son çözüm olarak da Ziraat bankası internet bankacılığına ait web sitesinde ilgili bölümü kullanarak, cep telefonu, TC kimlik numaranız gibi güvenlik bilgilerini doğru girerek yeni bir şifre alabilirsiniz. Burada en önemli adım annenizin kızlık soyadı, kart numaralarının güncel olması ve cep telefonu bilgilerinizin Ziraat Bankası veritabanında güncel olmasıdır. Aksi takdirde güvenlik adımları geçilemeyecek ve işlem sonuçlandırılamayacaktır.

Ziraat bankası internet bankacılığı kurumsal ayağı ile tüzel firmaların tüm internet bankacılığı işlemlerini yapmasına aracılık etmektedir. www.ziraatbank.com internet sitesine girdikten sonra sağ üst taraftaki internet şubesine giriş tarafını “kurumsal” olarak devam edilmesi gerekmektedir. Burada da müşteri numarasını ve şifre adımını girdikten sonra “kullanıcı adını” da doğru girmesi çok önemlidir.

Ziraat bankası internet bankacılığı yeni şifre alma adımı için buraya tıklayarak ilgili sayfaya yönlenebilirsiniz. Unutmamalısınız ki tüm internet bankacılığı işlemleri için bankanın orjinal sitesini kullanmalısınız.

Hakkında Banka Notu

2007'den bu yana Bankacılık yapıyorum. Gişe Asistanlığı, Ticari MHT (müşteri hizmet temsilcisi), Tarım Bankacılığı Portföy Yöneticiliği, Kobi Portföy Yöneticisi, Nakit Yönetimi Bölge Satış Temsilciliği ve OBİ Bankacılığı Bölge Satış Yönetmenliği ünvanlarında çalıştım. 2017 yılından bu yana Şube Müdürlüğü yapıyorum. Her pozisyonda çalışmanın, şubeyi ve Bölge Müdürlüğü'nden bakmanın kattığı değerle #KrediNotu, #BankaNotu, #Bankacılık, #Kredi ve #KrediKartı gibi bankacılığın ana ürünleri yanında her şeye değinmeye çalışıyor, sorulan sorulara çözüm(ler) üretiyorum.

6 yorum

 1. Erdoğan aykut ersoy

  Kredi kartı aidatı kesilmiyecekti bu ay 3600 Tl kesilmiş nedeni nedir.

  • Erdoğan Bey,

   Ziraat Bankası kredi kartı aidat itirazı için lütfen ya Bankanın müşteri temsilci hattını ya da şubenin kendisini kullanarak başvuru yapınız. Aksi halde çözüm bulmanız mümkün değildir.

 2. iyi gunler
  yurtdisinda yasiyorum,internet bankaciligi icin basvuruyu nasil yapabilirim?

  • Yeter Hanım,

   İnternet bankacılığı açtırabilmeniz için birçok Bankanın mutlaka ıslak imza ile başvuru aldığını biliyorum.
   Ancak internet üzerinden de yeni şifre veya yeni kimlik ile giriş yapabiliyorsunuz.
   Bu ilgili bankanın kendi sistemi ve veritabanındaki bilgilerinizin doluluk oranıyla ilgili olabiliyor.

 3. Müjdat Türümen

  iyi günler
  Yurt disinda yaşıyorum. izindeyken internet bankaciliga bağlanabiliyordum.simdi yurt disından bağlanamiyorum.Ne yapmam gerekiyor.

  • Müjdat Bey,

   İnternet bankacılığınızın güvenlik ayarları ile ilgili bir durumdur. Ziraat bankası internet bankacılığı güvenlik ayarları için en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek ilgili izinleri almanız gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Her türlü bankacılık, finans, kredi notu ve kredi bilgisi sorunuzu yönlendirebilirsiniz.[ Soru - Cevap ]
+