Anasayfa » DenizBank » Denizbank FastPay kullanıcıları Çorlu LunchBox’ta %10 indirimli hesap ödeyecekler

Denizbank FastPay kullanıcıları Çorlu LunchBox’ta %10 indirimli hesap ödeyecekler

Denizbank Trakya Bölgesine bağlı şubeler ve genel müdürlük çalışanlarının katıldığı bölge toplantısında Denizbank Kobi Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Murat KULAKSIZ; esnaf ve işletmeler adına Denizbank olarak yapmış oldukları hizmetlerin ve ayrıcalıklı bankacılık anlayışına ilişkin olarak Denizbank’ın faaliyet alanlarına değindi.

Lunchbox’da gerçekleştirilen kahvaltılı basın toplantısına Denizbank Kobi Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Murat Kulaksız’ın yanı sıra, Bölge Müdürü Ahmet Çelik, KOBİ Bankacılığı Satış ve Performans yönetimi grup müdürü Barış Özkan, KOBİ Bankacılığı bölge satış müdürü Erman Koçer ile şube müdürleri ve Denizbank çalışanları katıldılar. Diğer yandan toplantı sonrası Genel Müdür Yardımcısı Murat Kulaksız ve Bölge Müdürü Ahmet Çelik, FastPay programına dahil olan Lunchbox işletmecisi Mehtap Aram’a teşekkür ettiler. Genel Müdür Yardımcısı Murat Kulaksız; “Bu gün buluşmamızı gerçekleştirdiğimiz ve Bankamızın müşterisi olan Çorlu – LunchBox’ı yaptığımız iş birliği ile programa dahil etmiş olduk. Artık fastPay kullanıcıları Çorlu LunchBox’ta %10 indirimli hesap ödeyecekler. Yaklaşık 25 bin adet fastPay kullanımız için ve tabi ki artık program ortağımız olan müşterimiz için de önemli avantajlar sağlamış olduk. Kart yok, cüzdan yok, fastPay ile dilerseniz buradan ya da dilediğiniz uzaklıktan hesap ödemek artık mümkün. Ayrıca DenizBank afili kart sahibi müşterilerimizin Pazar günleri brunch ödemelerinin %30’unu kredi kartı ekstrelerine iade ediyoruz. DenizBank, gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlama hedefi ile bir kamu iktisadi teşebbüsü olarak 1938 yılında kuruldu. 28 Eylül 2012 itibariyle Rusya’nın en büyük ve köklü bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye başladı. Türkiye’nin en büyük 5. Özel Bankası olarak 81 ilde 745 şube, 16 bölge müdürlüğü 1200 kişilik KOBİ Bankacılığı saha kadrosu ile geniş bir servis ağı ve müşterilerine yakın bir hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. diye konuştu.

Hakkında Banka Notu

2007'den bu yana Bankacılık yapıyorum. Gişe Asistanlığı, Ticari MHT (müşteri hizmet temsilcisi), Tarım Bankacılığı Portföy Yöneticiliği, Kobi Portföy Yöneticisi, Nakit Yönetimi Bölge Satış Temsilciliği ve OBİ Bankacılığı Bölge Satış Yönetmenliği ünvanlarında çalıştım. 2017 yılından bu yana Şube Müdürlüğü yapıyorum. Her pozisyonda çalışmanın, şubeyi ve Bölge Müdürlüğü'nden bakmanın kattığı değerle #KrediNotu, #BankaNotu, #Bankacılık, #Kredi ve #KrediKartı gibi bankacılığın ana ürünleri yanında her şeye değinmeye çalışıyor, sorulan sorulara çözüm(ler) üretiyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Her türlü bankacılık, finans, kredi notu ve kredi bilgisi sorunuzu yönlendirebilirsiniz.[ Soru - Cevap ]
+