Anasayfa » DenizBank » Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Tarım Bankacılığı, Kobi Bankacılığı, Kurumsal Bankacılık ve Bireysel Bankacılık derken günümüzün en önemli işkollarından birisi olacak olan veya olan segment Emekli Bankacılığı. Özellikle son dönemde emekli maaşı promosyonları kargaşası düşünüldüğünde, devletin emekli maaşı için en az ne kadar promosyon alınır tarafında sınırlama getirdiğinden bu yana emekli bankacılığı daha da önemli hale geldi.

Örneğin Denizbank emekli bankacılığı tarafında çok daha önceden sistemsel alt yapılarını hazır hale getirdiği, emekli maaş müşterisi kampanyaları ve emekli maaş müşterisi avantajları sağladığını biliyorduk ve bu konuda birçok yazı yazmıştık. Ancak emekli müşterinin düzenli gelir elde etmesi, birçok gelir elde eden müşterilere göre emekli müşterilere verilen kredi ödemelerinin geri ödemelerinde daha az problem yaşanması ve sağlanan avantajları kullanan müşteri yapısı olması nedeniyle birçok banka emekli bankacılığını önemsemeye başladı.

Emeklilere altın veren banka, emeklilere kredi veren banka veya emeklilere avantaj sağlayan banka tanımlarından sonra hayatımıza emeklilere faizsiz kredi veren banka tanımı girdi ve bankalar bu tarafta kampanyalar düzenlemeye başladı.

Garanti Bankası Emekli Kredi

Bir dönem emekli faizsiz kredi veren Bankanın güncel kampanyası 48 aya kadar verilen, 1.49% faiz oranına kadar düşürdükleri kampanyaları mevcuttur. Ayrıca 450 tl garanti bankası emekli promosyonu da mevcuttur. Ayrıca üç ayda bir maaş alan emeklilere özel bir ödeme planı da yapılabilmektedir.

ŞekerBank Emekli Kredi

Şekerbank emekli kredi kampanyasının güncel faiz oranı 1.29%’dur. 48 aya kadar vade seçeneği sunan banka hiçbir masraf alımı yapmadan kredi kullandırımı yapabilmektedir.

İş Bankası Emekli Kredi

İş Bankası emekli maaş kredisinin üst vade sınırı 36 aydır. Güncel faiz oranı 1.12% ‘dir. Kullanılan kredi tutarına göre 25 TL ile 250 TL arası tahsis ücreti almaktadır.

Denizbank Emekli Kredi

Denizbank emekli maaşı transfer kredisi ve Denizbank emekli maaşı kredisi adı altında iki farklı emekli maaş kampanyası sunulmaktadır. Transfer kredisi Başka bir bankada maaşınız ve krediniz varsa bunu kapatmak veya maaşınızı almak için 48 aya kadar 1.29% faiz oranı imkanı sunmaktadır. Eğer emekli maaş kredisi adı altında sadece kredi başvurusu yapacaksanız bunu 1.19% faiz oranı ile sunmaktadır.

Emekliye Faizsiz Kredi Ziraat Bankası

Birçok bankada bir dönem emekliye faizsiz kredi kampanyası verildi. Ancak Ziraat Bankası da diğer bankalar gibi güncel tarihli olarak şu an bu hizmeti vermemektedir. 1.11% ve 1.16% faiz oranları ile 48 aya varan vadelerle emekli müşterilerine kredi imkanı sunmaktadırlar.

Hakkında Banka Notu

2007'den bu yana Bankacılık yapıyorum. Gişe Asistanlığı, Ticari MHT (müşteri hizmet temsilcisi), Tarım Bankacılığı Portföy Yöneticiliği, Kobi Portföy Yöneticisi, Nakit Yönetimi Bölge Satış Temsilciliği ve OBİ Bankacılığı Bölge Satış Yönetmenliği ünvanlarında çalıştım. 2017 yılından bu yana Şube Müdürlüğü yapıyorum. Her pozisyonda çalışmanın, şubeyi ve Bölge Müdürlüğü'nden bakmanın kattığı değerle #KrediNotu, #BankaNotu, #Bankacılık, #Kredi ve #KrediKartı gibi bankacılığın ana ürünleri yanında her şeye değinmeye çalışıyor, sorulan sorulara çözüm(ler) üretiyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Her türlü bankacılık, finans, kredi notu ve kredi bilgisi sorunuzu yönlendirebilirsiniz.[ Soru - Cevap ]
+