Anasayfa » Finansbank » Finans internet Bankacılığı

Finans internet Bankacılığı

Finansbank internet bankacılığı ile dünyanın her yerinden tüm bankacılık işlemlerini oturduğunuz yerden gerçekleştirebilirsiniz. Finans internet ile bu işlemi yapmanız için öncelikle internet şifresi almanız gerekmektedir. Müşteri numaranızı bilmeseniz de finansbank internet sitesi üzerinden (finansbank.com.tr) TC kimlik numaranızı ve almış olduğunuz şifreyi girerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Finansbank internet bankacılığı kullanabilmeniz için mutlaka banka müşterisi olmanız gerekmektedir.

Finansbank internet bankacılığı şifre alma tarafındaki sorununuzu yine finansbank şubeye gitmeden de çözmeye yardımcı oluyor. İnternet siteleri üzerindeki FinansŞifre Al özelliği sayesinde unutmuş olduğunuz finansbank internet bankacılığı şifrelerini yeniden alabiliyorsunuz.  Eğer Finansbank internet şubesini cep telefonunuzdan kullanmak istiyor ve ayarlarında problem yaşıyorsanız yine FinansŞifre Al tarafındaki Cep Şubesi Ayarları menüsü yardımcı oluyor. Yine bu menüden finansbank internet bankacılığı şifre bloke kaldırma işlemlerine erişebilirsiniz.

Finans internet şifresi 7/24 Destek Masası üzerinden de alınabilmektedir. Ayrıca tüm Finansbank ATM’leri üzerinden Anında Şifre alanına giriş yapılarak şifre oluşturulabilmektedir. Bu seçenekleri kullanmak istemiyorsanız 850 222 0 900 numaralı finansbank telefon bankacılığı üzerinden de şifre alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Finans internet şubesi tarafına girerken diğer bankalarda da olan güvenlik uygulamalarından birisi olan güvenlik uygulaması karşımıza çıkmaktadır. TC kimlik ve şifrenizi girdikten sonra, FinansBank kayıtlı cep telefon numaranıza tek kullanımlık güvenlik şifresi gelmektedir. Bu şifreyi girdikten sonra finansbank internet bankacılığına giriş yapabiliyorsunuz.

finansbankinternet bankacılığı ile cari hesap açma, kapatma, vadeli  hesap açılışı, yabancı para alım satım işlemlerinin tamamı, kredi kartı bilgileri, kart ödeme, başka banka kredi kartı ödeme işlemleri, otomatik ödeme talimatı verme, düzenli ödeme talimatı verme gibi birçok bankacılık işlemlerini tek tık ile yapabilirsiniz. Bu işlemler için finansbank internet bankacılığı başvuru işlemini yapmanız yeterli olacaktır.

Hakkında Banka Notu

2007'den bu yana Bankacılık yapıyorum. Gişe Asistanlığı, Ticari MHT (müşteri hizmet temsilcisi), Tarım Bankacılığı Portföy Yöneticiliği, Kobi Portföy Yöneticisi, Nakit Yönetimi Bölge Satış Temsilciliği ve OBİ Bankacılığı Bölge Satış Yönetmenliği ünvanlarında çalıştım. 2017 yılından bu yana Şube Müdürlüğü yapıyorum. Her pozisyonda çalışmanın, şubeyi ve Bölge Müdürlüğü'nden bakmanın kattığı değerle #KrediNotu, #BankaNotu, #Bankacılık, #Kredi ve #KrediKartı gibi bankacılığın ana ürünleri yanında her şeye değinmeye çalışıyor, sorulan sorulara çözüm(ler) üretiyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Her türlü bankacılık, finans, kredi notu ve kredi bilgisi sorunuzu yönlendirebilirsiniz.[ Soru - Cevap ]
+