Kredi GO Uygulaması

Dijitalleşen dünya, bankacılığı da büyük oranda değişime zorluyor. Özellikle şubeye gitmeden tüketici kredisi alma ve bankaya uğramadan kredi alma sorunu çözülüyor. Son zamanlarda radyo, televizyon, internet siteleri gibi birçok noktada kredi go reklamı döndüğünü görüyoruz.

Bankacılık için yeni bir uygulama değil. Çünkü bankalar çok uzun zamandır kendi internet sitelerinin üzerinden kredi başvurusu alıyor ve sonuçlandırıyordu. Hatta İş Bankası, Akbank, Garanti Bankası, Denizbank kullanıcısı olduğum için birebir deneyimledim. Başvurunuzu mobil bankacılık uygulamaları üzerinden yapıyorsunuz, tarafınıza dijital ortamda sunulan ödeme planı, bireysel kredi sözleşmesi ve diğer matbu belgeleri onay vererek (tik işareti koyarak) hesabınıza krediyi geçebiliyorsunuz. Bankacılığın bireysel segmenti kısa zaman içinde başka bir dünya ile karşı karşıya kalacak. Personel maliyetlerini göz önüne alan Bankalar farklı bölüm ve segmentasyonlar için elemanlarını başka kanallara yönlendirecek gibi.

Kredi Go nedir

iOS ve Android telefonlarınıza indirebildiğiniz, hem kredi başvurusu yapabileceğiniz, yaptığınız başvuruyu takip edebildiğiniz ve hatta QNB Finansbank müşterisiyseniz onaylanan krediyi finansbank hesabına geçebildiğiniz mobil bir uygulama diye tanımlayabiliriz.

BDDK’nın bankacılık kuralları çerçevesinde belirlediği şartlar çerçevesinde en uzun vade 48 ay olabilecek şekilde anında kredi başvurusu uygulama üzerinden yapabiliyorsunuz. Yaptığınız başvuruyu TC kimlik numaranız, başvuru yaptığınız kredi tutarı ve cep telefonu numaranızı bilgilerinizi girerek izleyebiliyor, sonucunu öğrenebiliyorsunuz.

Finansbank kredi go faiz oranları değişkenlik göstermektedir. Güncel ekonomik verilere göre kampanyalı faiz oranları ile kredi hesaplaması yaptığı görülmektedir.

KrediGo kredi başvurusu ve go kredi uygulaması nedir sorularının yanıtından sonra uygulamanın diğer bir özelliğinden Kredi Doktorum arayüzünden de bahsedelim. KrediGo kredi doktorum arayüzünde tüketici kredilerine ilişkin birçok tüketicinin sorduğu soruya verilen yanıtı bulabilirsiniz. Sizlerin de hızlı kredi alma sorunu, kredi sorunları ile ilgili problemleriniz varsa bu bölüm üzerinden iletebilir ve cevap bekleyebilirsiniz.

Kredi Go uygulamasının temel mantığında kredi notu referans sistemi vardır. Eğer kredi puanınız yüksekse, sistematik olarak açık olan kredi kartı limitleriniz ve kredili mevduat hesabı limitleriniz üzerinden gelir hesaplaması yapılır. Varsa ödediğiniz kredi taksitleriniz bu gelirin içinden düşülür ve ödeyebileceğiniz taksit noktasında bir tutar bulunur. Bu taksite karşılık gelebilecek kredi tutarı (48 ay vadede) hesaplanır ve bu tutar size onaylanmış kredi olarak geri döner.

Yorum Yaz - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Her türlü bankacılık, finans, kredi notu ve kredi bilgisi sorunuzu yönlendirebilirsiniz.[ Soru - Cevap ]
+