Kuveyt Türk Katılım Bankası internet Şubesi Nasıl Kullanılır

Kuveyt Türk Katılım Bankası internet şubesi üzerinden müşterilerine bankacılık işlemlerini yapması için olanaklar sunar. Her bankada olduğu gibi Kuveyt Türk Katılım Bankası’nda da internet bankacılığı müşterisi olmak için mutlaka Kuveyt Türk şubelerinden herhangi birine başvuru yapmanız gerekmektedir. Açtıracağınız internet bankacılığı şifresi ve yetkileriyle birlikte Kuveyt Türk Katılım Bankası internet şubeciliği kullanımı aktif olacaktır.

Eğer Kuveyt Türk Katılım Bankası’nda bir hesabınız yoksa öncelikle seninbankan.com.tr adresi üzerinden bir banka hesabı açtırabilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası internet bankacılığı başvurusu birkaç şekilde yapılabilir. Öncelikli olarak tıpkı Denizbank internet şubeciliği açılışı gibi herhangi bir Kuveyt Türk şubesine giderek müşteri temsilcisi ile başvuru yapıp, aktif edebilirsiniz. Veya şubeye giderek zaman kaybetmek istemiyorsanız, Kuveyt Türk Katılım Bankası 444 0 123 numaralı çağrı merkezinden veya 0 850 251 0 123 numaralı müşteri hizmetlerinden, internet bankacılığı hesabını oluşturabilirsiniz.

İnternet şifresi oluşturduktan sonra kuveytturk.com.tr adresi üzerinden bireysel veya kurumsal seçeneğini seçtikten sonra size verilen şifre ile giriş yapabilirsiniz. Giriş esnasında Bankanızda kayıtlı olan cep telefonunuza gelecek şifre ile doğrulama ve güvenlik işlemleri sonuçlanacaktır.

Kuveyt Türk internet bankacılığını kullanırken size bir müşteri numarası verilecektir. Bu müşteri numarası altında Bankanız üzerindeki tüm hesaplarınızı takip edebilirsiniz. Yine internet bankacılığına giriş için sadece müşteri numaranızı kullanmak zorunda değilsiniz. Belirleyeceğiniz kullanıcı adı ile de giriş yapabilirsiniz. Bu kullanıcı adı aynı zamanda müşteri numarası yerine geçecektir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası internet bankacılığı akıllı menü uygulaması ile işlemlerinizi çok daha kolay yapabilirsiniz. Sık kullandığınız birçok Bankacılık işlemine basit bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Örneğin EFT işlemi, MTV ödeme, Kredi taksiti ödeme, fatura ödeme gibi birçok işleme bir tık ile çözebilirsiniz.

Yorum Yaz - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Her türlü bankacılık, finans, kredi notu ve kredi bilgisi sorunuzu yönlendirebilirsiniz.[ Soru - Cevap ]
+