Anasayfa » TEB » TEB müşteri hizmetleri çalışma saatleri

TEB müşteri hizmetleri çalışma saatleri

TEB müşteri hizmetleri telefon numarasını öğrenme ve TEB müşteri hizmetleri çalışma saatleri işleyişi diğer bankalardakine benzer yapıda işlemektedir. TEB müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 200 0 666 ‘dır. Bu numarayı tuşladıktan sonra sizi üç seçenekli bir menü karşılayacaktır. TEB telefon bankacılığı bu hizmetle sizin niçin aradığınızı kısa yoldan öğrenerek, bir an önce yardımcı olabilmeyi hedeflemektedir.

TEB müşteri hizmetleri bağlanma olayı aslında tahmin edildiği kadar zor değildir. TEB müşteri hizmetleri haftanın yedi günü 24 saat hizmet vermektedir. TEB telefon bankacılığı sesli imza hizmetiyle bankanın derhal sizi tanıması için gerekli işlemi yapabilirsiniz. Bu sayede müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra sesinizi tanıtıp, size sorulacak güvenlik sorularının önüne geçebilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf edecek ve bir an önce bankacılık işlemlerinizi halledebilirsiniz.

TEB müşteri hizmetlerinin diğer bir özelliği de sesli yönlendirme servisi hizmetidir. TEB telefon bankacılığı bu hizmetiyle yapmak istediğiniz işlemi bir iki kelimeyle söylemenizi isteyecek ve ilgili menüye hızlıca aktarılmanızı sağlayacaktır.

Ayrıca TEB müşteri bilgilerinizin içindeki herhangi bir cep telefonuyla müşteri hizmetlerini aradığınız an son 3 ayda sıkça yaptığınız işlemler göz önüne alınarak hızlı menü altında bu işlemlerden birisini yapıp yapmayacağınız konusunda yönlendirimde bulunur.

Bu 3 servisi kullanarak teb müşteri hizmetleri direk bağlanma tarafında çözüm üretmiş olabilirsiniz.

Ayrıca farklı bir TEB hizmeti olan TEB Önce Müşteri Hattı ile TEB müşterilerinin teşekkür, şikayet ve önerileri dinlenmektedir. TEB önce müşteri hattı telefon no 444 14 66 ‘dır. Bu hizmeti SMS ile de veren Türk Ekonomi Bankası istediğiniz mesajı yazdıktan sonra 4700 SMS attırarak da yaptırmaktadır.

TEB müşteri hizmetleriyle herhangi bir Türk Ekonomi Bankası şubesinde yapmış olduğunuz bankacılık işlemlerinin tamamını yapabilirsiniz. Özellikle hesap hareketleriniz, para transferleriniz, vadeli ve vadesiz hesap açılışlarınız veya teb kredi ödemesi işlemlerini hızlıca sonuçlandıracağınız, şubeden yapılan işlemlere nazaran daha ucuz olan bu kanalı kullanmayı öneririz.

Hakkında Banka Notu

2007'den bu yana Bankacılık yapıyorum. Gişe Asistanlığı, Ticari MHT (müşteri hizmet temsilcisi), Tarım Bankacılığı Portföy Yöneticiliği, Kobi Portföy Yöneticisi, Nakit Yönetimi Bölge Satış Temsilciliği ve OBİ Bankacılığı Bölge Satış Yönetmenliği ünvanlarında çalıştım. 2017 yılından bu yana Şube Müdürlüğü yapıyorum. Her pozisyonda çalışmanın, şubeyi ve Bölge Müdürlüğü'nden bakmanın kattığı değerle #KrediNotu, #BankaNotu, #Bankacılık, #Kredi ve #KrediKartı gibi bankacılığın ana ürünleri yanında her şeye değinmeye çalışıyor, sorulan sorulara çözüm(ler) üretiyorum.

8 yorum

 1. Yarin teb musteri hakkinda savciliga suc duyurusunda bulunacagim. Lanet olsun 2 gundur mahvoldum saatlerce aramama ragmen musteri temcilcisine baglamadiniz. Allahin laneti uzerlerine olsun bakanliga kadar dilekce vericem bu yaniniza kalmicak

  • Gökhan Bey,

   Teb müşteri hizmetlerine ulaşmanın kısa yolu hakkında maalesef pek bilgimiz yok. Sitemizin Teb müşteri hizmetleri veya Teb ile hiçbir bağı bulunmamakta olup, bankalar ve bankacılık hakkında destek/bilgi veren bir blogtur.

 2. Beni arayin yoksa savciliga suc diyurusunda bulunucam.

  • Gökhan Bey,

   Sitemizin Teb müşteri hizmetleri ile hiçbir bağı bulunmamaktadır.
   Bunun için teb.com.tr üzerinden iletişime geçebilir veya sikayetvar.com adresini kullanabilirsiniz.

 3. bulunduğum yerde şb yok sizede ulaşmamın mümkününü yok ettiniz.borcumu öğrenmek istiyorum sekreteriniz sıfır borç diyor.sizler borcumu söylerseniz bende öderim. 2006 dan beri almış olduğunuz kart aidat ücretlerinin kartıma yüklenmesini taleb ediyorum.

  • Sait Bey,

   TEB müşteri hizmetleri için telefonla mutlaka görüşünüz.
   BankaNotu.Com adresinin TEB resmi Bankasıyla hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır.

 4. Bu nasıl yedi 24 musteri hizmetleri hizmet veriyor. Saat 00 50 oldu. 23 den belli lanet olsun baglanamadim

  • Niyazi Bey,

   TEB müşteri hizmetlerine ulaşmak için sitemizi değil de resmi web siteleri olan teb.com.tr adresini kullanabilirsiniz. Bizler sadece kurumun ilgili birimi hakkında bilgi veren bir yazı yazdık.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Her türlü bankacılık, finans, kredi notu ve kredi bilgisi sorunuzu yönlendirebilirsiniz.[ Soru - Cevap ]
+