CEPTETEB Mobil Uygulaması

CEPTETEB mobil uygulama ile şubesiz bankacılık başlayacak ve tüm bankacılık işlemlerinizi oturduğunuz yerden yapabileceksiniz. CEPTETEB avantajları ile birlikte vadesiz hesabınızı açabilir, vadeli yatırımınızı gerçekleştirebilir veya ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. EnPara şubesiz bankacılık anlayışına rakip olarak çıkan cepteceb uygulaması bazı çevreler tarafından çok beğenilse de bazı kullanıcıların internet üzerindeki olumsuz yorumları dikkat çekici duruyor.

CEPTETEB kayıt nasıl olabilirim?

Ortada bir şube olmadığı için birçok masraf yoktur. Cepteteb üyeliği için cepteteb.com.tr adresine girdikten sonra sağ üst taraftaki “hemen başvur” linkinden sonra “müşteri ol” yönlendirmesine tıklayabilirsiniz. TC kimlik numarası, cep telefonu, kişisel bilgiler, çalışma bilgileri, ziyaret ve iletişim bilgileri gibi bilgileri doldurduktan sonra cepteteb üyesi olabilirsiniz.

CEPTETEB avantajlarıVadeli mevduat tarafında daha iyi faiz oranı alabilirsiniz. Cepteteb faiz oranları, şube maliyeti olmadığından, şubede alınan faiz oranlarının üzerindedir. Mayıs’2016 tarihindeki fiyatlamalarına istinaden CEPTETEB hesap açılışı için hesap işletim ücreti de alınmamaktadır. Ayrıca TL hesaplar arası para transferleri için ücret alınmamaktadır. CEPTETEB destek hattı 7/24 hizmet vermektedir. CepteTeb mobil uygulaması ile tüm bankacılık işlemlerini uygulama üzerinden yapabilirsiniz. CEPTETEB temassız ödeme özelliği ile cep telefonunuz aynı zamanda kredi kartı görevini de üstlenmektedir.

CEPTETEB kampanyaları

EnPara şubesiz bankacılık gibi birçok marka anlaşması yapan CEPTETEB Mayıs 2016 tarihi itibariyle Yemek Sepeti, Markafoni, İDO, CICEK.com, ESET SMART kampanyaları devam etmektedir.

CepteTeb Uygulaması indir

CEPTETEB Apple uygulaması için bu adresi, CEPTETEB Android uygulaması için bu adresi kullanarak uygulamayı telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz.

Yorum Yaz - Soru Sor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Her türlü bankacılık, finans, kredi notu ve kredi bilgisi sorunuzu yönlendirebilirsiniz.[ Soru - Cevap ]
+