Anasayfa » DenizBank » Denizbank Emekli Yönlendirme ve Emekli Bankacılığı

Denizbank Emekli Yönlendirme ve Emekli Bankacılığı

Günümüzün en popüler gündem maddelerinden birisi emekli maaşları, emekli promosyonları, emekli bankacılığı ve emekli kampanyaları diyebiliriz. Daha önce emekli maaşını nasıl transfer edebiliriz ve emekli maaşını transfer ederken ne yapmamız gerekir üzerine yazdığımız yazıdan sonra sadece emekli maaşını getiren emeklinin değil bu emekli maaşını bankaya kazandıran kişinin de kazançlı çıktığı muazzam bir kampanyadan bahsetmek istiyoruz.

Öncelikle yeni/niş pazarlarda adını sık sık duyuran Denizbank bireysel bankacılık anlamında el üzerinde tuttuğu ve lobi haline getirdiği emekli bankacılığında emeklilere birçok çözümü ve hizmeti aynı anda sunuyor.

Denizbank Emekli Yönlendirme kampanyası ile sosyal güvenlik kurumundan emekli maaşlarını alan kişileri Denizbank’a yönlendiren herkes için 100 TL kazanma imkanı mevcut. Sadece emekli maaşını yönlendiren kazanmıyor, maaşını Denizbank’a taşıyan emekli de 300 TL kazanıyor.

Denizbank Emekli 300 TL alma şartları içinde maaşını 3 yıl boyunca Denizbank üzerinden almak ve bir adet otomatik ödeme talimatı vermesi yer alıyor. Denizbank emekli maaşı kampanyası 30 Haziran 2017 tarihine kadar devam ediyor. Denizbank emekli maaşı ne zaman yatar sorusuna yanıt olarak SGK yatırdığı an diyebiliriz.

Denizbank’ta Emeklilere Tanınan Ayrıcalıklar Neler?

Denizbank Emekli Bonus ile birlikte doğalgaz faturalarının tamamına %10 indirim sağlanıyor. Bu avantajdan yararlanabilmek için otomatik ödeme talimatı vermeniz ve bunu denizbank emekli bonus kartınıza bağlamanız yeterli. Ödemeyi bu şekilde yapmaya başladığınız an 3 ay boyunca %10 doğalgaz indirimi kazanıyorsunuz. (Kampanyanın detaylarına DenizBank resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.) Denizbank emekli kredi kartı olarak bilinen Denizbank Emekli Bonus birçok avantaj sağlamaktadır. Örneğin bu kredi kartı üzerinden yapacağınız kira, aidat gibi düzenli ödemelerde herhangi bir komisyon ödemezsiniz. Havaalanı ulaşımının en konforlu, kaliteli ve güvenli yolu DenizBank Shuttle Hizmeti, %30 indirimli fiyatlarla hizmetinizdedir. Denizbank emekli bonus için avantajlı alış veriş noktaları mevcuttur ve bu alışveriş noktalarından yapacağınız alışverişlerde indirim kazanırsınız. Üstelik tüm Bonus kart özelliklerini barındırır ve anlaşmalı noktalardan yapacağınız alışverişlerde bonus puan kazandırır. Denizbank emekli bonus kart aidatı alınmaktadır. Ancak bu kadar hizmeti bir arada aldığınız birçok kartta bu tip aidatın alındığını biliyoruz.

Denizbank Emekli Transfer Kredi ile emekli maaşınızı Denizbank’a taşıdıktan sonra tüm banka borçlarınızı bir kredi altında topladığınız kampanya. Denizbank emekli maaşı kredisi avantajlı faiz oranları, 48 ay vade ve kefilsiz kullanım olanağı sağlanıyor. Denizbank emekli kredisi yaş sınırı genelde hayat sigortasının yapılabildiği yaş sınırıyla kısıtlanmıştır. Ancak durum özelinde hayat sigortası yerine farklı ihtiyari sigorta poliçeleri düzenlenerek kredi tesisi sağlanabilmektedir.

Yine Denizbank emekli kredileri avantajları içinde emeklilere özel taşıt kredisi ve emeklilere özel konut kredisi de mevcut. Bu kredilerin detayları ile ilgili bilgiyi Denizbank şubelerinden almak daha doğru olacaktır.

Hakkında Banka Notu

2007'den bu yana Bankacılık yapıyorum. Gişe Asistanlığı, Ticari MHT (müşteri hizmet temsilcisi), Tarım Bankacılığı Portföy Yöneticiliği, Kobi Portföy Yöneticisi, Nakit Yönetimi Bölge Satış Temsilciliği ve OBİ Bankacılığı Bölge Satış Yönetmenliği ünvanlarında çalıştım. 2017 yılından bu yana Şube Müdürlüğü yapıyorum. Her pozisyonda çalışmanın, şubeyi ve Bölge Müdürlüğü'nden bakmanın kattığı değerle #KrediNotu, #BankaNotu, #Bankacılık, #Kredi ve #KrediKartı gibi bankacılığın ana ürünleri yanında her şeye değinmeye çalışıyor, sorulan sorulara çözüm(ler) üretiyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Her türlü bankacılık, finans, kredi notu ve kredi bilgisi sorunuzu yönlendirebilirsiniz.[ Soru - Cevap ]
+