Anasayfa » DenizBank » DenizBank Media Markt Kredisi

DenizBank Media Markt Kredisi

Türkiye’nin en büyük 5. özel bankası olan DenizBank Media Markt ile ortak proje başlatmıştır. Özellikle Media Markt internet sitesi üzerinden yapılan alış verişlerde DenizBank Bonus kartlarına farklı avantajlar sağlanmaktadır.

Yapacağınız yüksek tutarlı alış verişlerde kredi kartı taksit sayısı az geliyorsa, Denizbank’ın “Her Derde Dava” kredisi çözüm sunuyor. Almış olduğunuz tabletler, dizüstü bilgisayarlar için 36 aya varan vadeler ile Denizbank kredi seçeneğini bizlere sunuyor.

Örneğin alış verişinizi peşin yaptınız, Media Markt’tan faturanızı aldınız. Bu faturayı herhangi bir Denizbank şubesine 7 gün içinde götürerek en uygun faiz oranları ile alış verişinizi kredilendirebilirsiniz. Diğer taraftan Denizbank müşterisiyseniz, Denizbank Açıkdeniz internet bankacılığına girerek de kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Media Markt ve Denizbank Kampanyası

Media Markt Türkiye’nin en büyük alış veriş mağazalarından birisi haline geldi. Özellikle ev eşyaları ve teknolojik cihazlar üzerine oldukça iyi fiyatlar sunan Media Markt stok kapasitesinin büyüklüğü nedeniyle de tüketiciye çözüm odaklı fırsatlar sunuyor. Çeşitli bankaların kredi kartlarına birçok kampanya yapan markanın DenizBank ile yürüttüğü bu kampanyada Denizbank Web’te kredi başvurusuyla çözüm sunuyor.

Denizbank’a ait web sitesi üzerinden de başvuru yapabileceğiniz Media Markt kredilerinde 5 dakika içinde sonuç almanız mümkündür.

En son Çanakkale’ye de MediaMarkt mağazası açıldı. 2019 Temmuz ayında Diyarbakır MediaMarkt mağazasının da açılacağını biliyoruz. Bir taraftan MediaMarkt markası ülkemizde yaygınlaşırken, finans tarafında anlaşmış olduğu tek Bankanın DenizBank olması da müşterileri açısından oldukça önemli. Mağaza ziyaretleri yaptığınızda ürünün fiyatını ve DenizBank kredisiyle alınırsa taksitlerinin ne olduğunu daha oradayken görebiliyorsunuz. Dönem dönem sıfır faizli mediamarkt kredileri çıkıyor. Özel günlerde özel faiz indirimleri de oluyor. Eğer elektronik bir cihaz alacak ve işin finansal boyutunu da Banka üzerinden yapmayı düşünüyorsanız Denizbank Media Markt kredileri sizin için harika bir çözüm olabilir.

Bu kredilerin genel değerlendirmesi banka kredi notu üzerinden yapılmaktadır. Özellikle kredi skoru düşük olan tüketicilerin başvurularının olumsuz sonuçlanabileceği gerçeğini de hatırlatmak isteriz. Bu durumlarda kredi ret sebeplerini tespit etmenizi, banka notu yükseltme teknikleri hakkındaki yazımzıı okumanızı tavsiye ederiz.

Hakkında Banka Notu

2007'den bu yana Bankacılık yapıyorum. Gişe Asistanlığı, Ticari MHT (müşteri hizmet temsilcisi), Tarım Bankacılığı Portföy Yöneticiliği, Kobi Portföy Yöneticisi, Nakit Yönetimi Bölge Satış Temsilciliği ve OBİ Bankacılığı Bölge Satış Yönetmenliği ünvanlarında çalıştım. 2017 yılından bu yana Şube Müdürlüğü yapıyorum. Her pozisyonda çalışmanın, şubeyi ve Bölge Müdürlüğü'nden bakmanın kattığı değerle #KrediNotu, #BankaNotu, #Bankacılık, #Kredi ve #KrediKartı gibi bankacılığın ana ürünleri yanında her şeye değinmeye çalışıyor, sorulan sorulara çözüm(ler) üretiyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Her türlü bankacılık, finans, kredi notu ve kredi bilgisi sorunuzu yönlendirebilirsiniz.[ Soru - Cevap ]
+